FK Bergen Nord

Styret

Styret
Styret i FK Bergen Nord
Leder Espen Esmark espen@bergennord.no 41652384
Nestleder Jåvard Hauge      fairplay@bergennord.no 41201843
Økonomi Jarle Soldal jarle@bergennord.no 40639491
Utstyr Arild Teigland arild@bergennord.no 99755678
Marked Tony Hillersøy tony@bergennord.no 93050095
Kvalitetsklubb/klubbutvikling Jorunn Viken jorunn@bergennord.no 90131832
Sport, barn Ann Kristin Fjeldberg annkristin@bergennord.no 41163683
Sport, ungdom, senior Christian Kalvenes christian@bergennord.no 95273897
Sport, ungdom Odd Jarle Hitland oddjarle@bergennord.no 41508300

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products